SK Aritma Praha - oddíl basketbalu: Mladší žákyně

Vyhledávání v tomto tématu:
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Informace: ŽÁKOVSKÁ LIGA (U14): V prvním utkání na BA šťastná výhra
Mladší žákyně V pondělní předehrávce tradičního derby se Spartou byl k vidění spíše boj, než basketbalová krása. Výraznou individualitou na hřišti byla Julča Pospíšilová, jenže ve čtvrté čtvrtině nedala ani bod, navíc v šesté minutě se vyfaulovala a začalo peklo. Sparta vycítila šanci a navíc na rozdíl od předchozích čtvrtinek, proměnila téměř všechny šance a my naopak nic. Debakl v poslední čtvrtině ve výši 22:2 byl těžko pochopitelný. Ve druhé čtvrtině děvčata bez Julči dokázala čtvrtinku vyhrát. Závěr byl na infarkt, basketbalový bůh stál tentokrát na naší straně. V posledních vteřinách odvrátila prohru Taša Erushina, která stačila srazit přihrávku na úplně volnou Sparťanku. Tato výhra patří do kategorie šťastných. Uvidíme jak si povedeme v druhém utkání.
Autor: vasek - Saturday, 24.11. 2012 - 14:47:01 (699 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1601 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA ŽÁKYŇ U14: V druhém utkání byla BA lepší
Mladší žákyně Druhé utkání se Spartou bylo basketbalově pohlednější, ale Sparta hrála chytřeji s méně chybami a výtečně jí zahrála Jindrová. V první čtvrtině jsme šli do vedení a hráli celkem slušný basket. Když Sparta nasadila Jindrovou a náš tým hrál bez Julči Pospíšilové, tak prvních sedm minut jsme drželi náskok z prvé čtvrtiny. Pak se opětně naše děvčata „basketbalově zbláznila“, házela míče Sparťankám a poslední tři minuty jsme prohráli 2:15. Třetí čtvrtka, to byla přetahovaná, opět jsme v posledních dvou minutách dali pouze dva koše a Sparta vedla o pět bodů. V poslední čtvrtině jsme dokázali v páté minutě snížit na rozdíl jediného bodu, jenže v poslední pětiminutovce jsme dali pouze jednu šestku a Sparta si výhru pohlídala.
Autor: vasek - Saturday, 24.11. 2012 - 14:46:08 (660 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2124 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Elitní čtyřka na naší palubovce
Mladší žákyně Sobotní utkání s týmem Brna, kde jsme v prvém kole prohráli s nulou, potvrdilo, že jsme v základní části žákovské ligy zřejmě hráli s týmem, který bude horkým favoritem pro zisk titulu přeborník ČR. Hosté bez Adamcové, ale se Smolíkovou předváděli velice pohledný basketbal s řadou perfektních akcí. Naše družstvo dokázalo dát nějaké koše, ale pro tým Brna jsme byli více, než-li snadným soupeřem. Žákovské lize by asi více slušel dvoustupňový systém, tedy rovnou extraliga a dvě regionální ligy. Stínem utkání je zraněné koleno Karolíny Polákové.
Autor: vasek - Tuesday, 06.12. 2011 - 16:55:18 (735 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2452 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: Liga mladších žákyň 2011/12

Základní část:
32 účastníků ve čtyřech skupinách dvoukolově ve dvojicích.
Extraliga: ve dvou územních skupinách bude vytvořena z družstev na 1.-4. skupin základní části. Hraje se každý s každým se započtením výsledků ze základní části.
Play-off:
vítězové základních skupin se utkají o pořadatelství MČR na dva zápasy v pořadí 1.B – 1.A, 1.A – 1.B, první zápas se neprodlužuje, druhý zápas se prodlužuje jen v případě rovnosti v součtu obou zápasů družstva na 2. – 5. místě se utkají o postup na MČR (křížem napříč skupinami 2-5, 3-4) na tři vítězné zápasy v režimu 2 – 2 – 1
Turnaj o titul Mistr České republiky – Final6
MČR bude za účasti šesti družstev (vítězové základních skupin a vítězové play-off 2-5, 3-4) ve čtyřech dnech systémem každý s každým - ml. žákyně U14 28.4. -1.5.2012 Pořadatelem turnaje bude vítěz play-off 1-1. Pořadí zápasů je následující: družstva jsou označena podle umístění v play-off:
a = vítěz 1/1
b = poražený 1/1
ostatní postupující z play-off budou seřazeni podle umístění v základní části a budou jim postupně přidělena písmena c, d, e, f.
1. den: a-f c-e d-f b-e
2. den: c-f d-e b-c a-d
3. den: a-e b-f c-a d-b
4. den: e-f d-c a-b
Liga
Z družstev na 5.-8. místě základních skupin budou vytvořeny dvě skupiny po osmi, hraje se každý s každým se započtením výsledků ze základní části.

Autor: vasek - Wednesday, 07.09. 2011 - 00:16:11 (822 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 4155 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Nepřekvapili jsme

Sparta se sice potýká s vnitřními problémy, ale k nám dorazila koncentrovaná na hru a prakticky v plném složení, což se o nás říct nedalo. Vzhledem k absenci Verči a delším tréninkovým výpadkům Vendy s Žili, jsme se jen těžko prosazovali a produkovali mnoho nevynucených chyb. Hostům jsme tak značně usnadnili úlohu.

Autor: vasek - Friday, 04.02. 2011 - 20:22:24 (1036 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2036 bytů | Informace | Hodnocení: 1)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Dvojička s Prosekem skončila smírem

Začínalo se v Aritma aréně. Utkání bylo do třetí čtvrtiny zcela vyrovnané a příliš košů nepadalo. V poslední čtvrtině se nám povedlo prosecké družstvo rozběhat. Pár rychlých protiútoků a střel ze střední vzdálenosti zajistily náskok a klid do závěrečných minut.

Autor: vasek - Wednesday, 19.01. 2011 - 12:07:13 (1115 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2536 bytů | Informace | Hodnocení: 3)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: O víkendu jsme nebodovali
Mladší žákyně Nejspíše výměna pořadatelství s USK byla i jednou z příčin našeho sobotního výkonu. Jen velmi těžko jsme se rozkoukávali a chvílemi to připadalo, jako by na nás někdo hodil deku. Výsledkem je vstřelených 37 bodů. Nutno ale podotknout, že domácí se rovněž příliš nevyznamenali, o to větší škoda pro nás.
Autor: vasek - Tuesday, 16.11. 2010 - 16:35:25 (811 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1747 bytů | Informace | Hodnocení: 4)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: První vítězství vezeme překvapivě z Litoměřic
Mladší žákyně V Chomutově jsme do poloviny utkání drželi krok, ale vstup do druhé poloviny se nám vůbec nepodařil. Na řadě hráček bylo znát tréninkové manko, přestali jsme hrát kolektivně a přičtu-li velký počet faulů, nezasloužili jsme si vyhrát.
Autor: vasek - Monday, 01.11. 2010 - 10:39:49 (968 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1735 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Vstup do soutěže se nám nevydařil
Mladší žákyně Po úspěšné kvalifikaci nás čekaly na úvod ligy velmi těžká utkání v Sadské a na Spartě. Na výsledku utkání se bohužel projevila absence některých děvčat a úzký kádr zkušených hráček. V Sadské jsme propadli hlavně v první čtvrtině, v následujících jsme hráli vyrovnanější partii, ale každé střídání nám domácí o pár bodíků odskočili. Pro řadu našich děvčat toto byla nejen první ligová zkušenost, ale i jedno z prvních soutěžních utkání v basketbalové kariéře. Jejich bojovnost a snaha je příslibem pro další utkání.
Autor: vasek - Monday, 18.10. 2010 - 16:42:18 (879 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2871 bytů | Informace | Hodnocení: 4.75)

Informace: MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: Postup do ligy z prvního kola!!!
Mladší žákyně Pořádání kvalifikace o ligu mladších žákyň padla na naše bedra a měli jsme tak poprvé možnost naostro vyzkoušet částečně zrekonstruovanou Aritma arénu. Pěkné domácí prostředí zabralo. V prvním utkání jsme s BK Tábor začali malinko nervózně a s mlynářskými kameny na nohách, ale po váhavější první čtvrtce jsme setřepali veškerou zátěž. Doslova jsme smetli táborskou pětici 33:1. O utkání bylo rozhodnuto, mohli jsme zvolnit a těšit se na další utkání se Sokolem Nusle, který odolával Kladenským necelou polovinu utkání.
Autor: vasek - Thursday, 16.09. 2010 - 16:34:26 (805 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2822 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

69 článků (7 stránek, 10 článků na stránku)